Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jakie drzwi wejściowe wybrać w Rzeszowie?

Kategorie: drzwi   żaluzje   innowacje   design  
Zdjęcie Jakie drzwi wejściowe wybrać w Rzeszowie?

W Rzeszowie nie brakuje pięknych nowoczesnych domów jednorodzinnych. Prawdziwą wizytówkę i znakiem rozpoznawczym wielu spośród nich są drzwi wejściowe. Klienci z tego miasta mają bardzo ciekawy wybór. Jakie drzwi wejściowe wybrać w Rzeszowie? Najlepiej przekonać się o tym odwiedzając salon marki Internorm, która słynie nie tylko z produkcji innowacyjnych energooszczędnych okien!

Jakie drzwi wejściowe - z aluminium czy z drewna?

Nowoczesne drzwi wejściowe powstają z aluminium, drewna bądź kombinacji tych dwóch materiałów. Każdy z nich ma określone właściwości, które decydują o wysokiej jakości drzwi. Aluminium stanowi synonim wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne. Poza tym aluminiowe drzwi zewnętrzne prezentują się po prostu elegancko i nowocześnie. Z kolei drewno odpowiada za przyjemny klimat panujący we wnętrzu. W dodatku posiada dobre właściwości izolujące ciepło i dźwięk. A zatem, jakie drzwi wejściowe będą najlepsze i w jaki sposób rozpoznać, że drzwi są energooszczędne?

Najlepiej kierować się współczynnikiem przenikania ciepła podawanym przez producenta. W przypadku tradycyjnych drzwi wejściowych, jakie wciąż można spotkać w Rzeszowie jego wartość oscyluje wokół Ud = 1,5 W/(m²·K). Jednak dobre drzwi aluminiowe, a w szczególności drewniano-aluminiowe biją ten wynik na głowę. W ofercie Internorm znajdują się modele, w przypadku których wartość współczynnika przenikania ciepła wynosi zaledwie 0,58 W/(m²·K). Jeśli dom zostanie wyposażony w takie drzwi wejściowe przestają one być słabym punktem izolacji termicznej i doskonale nadają się do budynków pasywnych!

Szczyt nowoczesnego designu

Wyróżnikiem drzwi zewnętrznych proponowanych w Rzeszowie przez Internorm jest unikalny design. Szerokie możliwości personalizacji sprawiają, że praktycznie każde zamówione przez klienta drzwi to zupełnie unikatowy model. O jego wyjątkowości decydują nie tylko kolor i bryła, ale również ciekawe dodatki w postaci efektownych pochwytów albo frezy. W nowoczesnych budynkach modne są także duże przeszklenia. Niekiedy znajdują się one bezpośrednio w drzwiach, ale warto rozważyć również zamontowanie naświetleń głównych lub bocznych. Dzięki nim do wnętrza budynku wpada jeszcze więcej światła słonecznego.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Odpowiadając na pytanie, jakie drzwi zewnętrzne sprawdzą się najlepiej, trzeba zwrócić uwagę także na bezpieczeństwo. Drzwi Internorm dostępne w Rzeszowie wyróżniają się ponadto doskonałym zabezpieczeniem antywłamaniowym. Jeśli odpowiadają normom wyznaczonym przez klasę bezpieczeństwa RC2, intruzi praktycznie nie mają szans dostać się do domu. Wielopunktowe ryglowanie i masywne zawiasy właściwie załatwiają sprawę, ale w razie potrzeby nowoczesne drzwi wejściowe można wyposażyć także w innowacyjne urządzenia, na przykład czytnik linii papilarnych.

Gdzie kupić drzwi wejściowe? W Rzeszowie w salonie Internorm!

Gdzie szukać najlepszych drzwi wejściowych w Rzeszowie? Najlepiej odwiedzając salon Internorm mieszczący się przy ulicy Krakowskiej 12A. W tym efektownie urządzonym showroomie goście mogą liczyć na profesjonalną poradę. Nowoczesne okna i drzwi przygotowane przez Internorm są tam zaprezentowane w pełnej krasie. Na miejscu można nie tylko zamówić wybrane produkty w jednej z czterech linii stylistycznych, ale także poprosić o ich montaż, dzięki któremu klient zyskuje pewność, że okna i drzwi będą charakteryzować się doskonałą izolacją termiczną, co przełoży się na niższe rachunki za ogrzewanie! A zatem, gdzie kupić drzwi wejściowe? Odpowiedź jest prosta! W rzeszowskim salonie Internorm!

Sprawdź drzwi wejściowe w Rzeszowie, które znajdują się w ofercie Internorm!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF