Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.
ainternorma

Marka Internorm

gwarancja-1.png

Nr 1 wśród europejskich producentów okien

Sprzedaż ponad 20 mln niezawodnych okien ustawia Internorm jako firmę nr 1 wśród europejskich producentów okiennych. Ponad 80 letnie doświadczenie, perspektywiczne myślenie oraz ustawiczne inwestycje w innowacje czynią z firmy Internorm nie tylko lidera branży stolarki budowlanej, ale też lidera w zakresie nowych technologii okiennych.

Ponad 80 lat doświadczenia!

W roku 1931 zaczęła się historia rodzinnego przedsięwzięcia z Austrii, które dzięki ogromnej charyzmie, determinacji oraz wizji postępu kilku pokoleń rodziny Klingerów jest największym producentem okien w Europie. Niewątpliwie wielkie znaczenie w procesie jego rozwoju było powstanie marki Internorm ponad 45 lat temu.

bezpieczenstwo-1.png
marka-internorm-1.png

Internorm w Polsce

Od 2004 roku firma IFTM Internorm Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Internom na terenie Polski.. Od tego czasu stale rozwijamy naszą działalność, poprawiamy standard obsługi klienta, inwestujemy w promocję marki Internorm oraz rozszerzamy siatkę dystrybucji. Działania te skutkują wzrostem sprzedaży na terenie całej Polski.

Nawiązaliśmy umowy dystrybucyjne z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Lider jakości i innowacyjności

To co nas wyróżnia w stosunku do innych producentów to stosowanie „całościowej koncepcji systemów okiennych”. Znaczy to, że w Internorm odbywają się wszystkie etapy procesu produkcji okien. Zaczynając od badań i rozwoju, przez wytwarzanie szkła izolacyjnego, wytłaczanie profili, najnowsze technologie wykończenia aż po operacje logistyczne. Dzięki ścisłej kontroli każdego etapu udaje się zapewnić jakość niespotykaną u firm konkurencyjnych. Dziesięciolecia doświadczeń pozwoliły wypracować technologie i procedury, które lokują Internorm na pierwszym miejscu, pod względem jakości i innowacyjności okien.

gwarancja-2.png
marka-internorm-4.png

Innowator w branży

Internorm od początku wyróżnia się innowacyjnością i stosowaniem najnowszych technologii. W 1966 roku to my, jako pierwsi, zaczęliśmy specjalizować się w produkcji okien PVC. Dzięki odważnej wizji rozwoju technologicznego, know-how i świetnemu wyczuciu stylistycznemu firma niebawem zdobyła pozycję lidera.

Internorm jest jedyną europejską marką dostarczającą 9 certyfikowanych przez Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt produktów z przeznaczeniem do budownictwa pasywnego, co potwierdza naszą wiodącą pozycję w kwestii efektywności energetycznej okien i drzwi.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF