Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Marka Internorm

NR 1 WŚRÓD EUROPEJSKICH PRODUCENTÓW OKIEN

Nie ma wątpliwości, a pokazują to liczby: Internorm to lider wśród europejskich producentów okiennych. Potwierdzeniem stworzenie ponad 20 milionów okien. O wysokiej pozycji świadczy również ponad 80-letnie doświadczenie w tworzeniu praktycznych, jakościowych i stylowych produktów - okien i drzwi. Internorm stale inwestuje w rozwój i wprowadza nowe rozwiązania, a pozycja lidera w branży stolarki budowlanej i sektorze nowych technologii okiennej, nie jest przypadkowa.

PONAD 80 LAT DOŚWIADCZENIA!

Historia firmy zaczęła się w 1931 roku. Najpierw to było mało austriackie przedsiębiorstwo, ale szybko zaczęło się to zmieniać. Dzięki przemyślanej wizji rozwoju, ciężkiej pracy i wizjonerstwu udało się zyskać status zaufanego producenta i partnera biznesowego. Założyciele - rodzina Klingerów - przekazywali te same wartości kolejnym pokoleniom, aż 45 lat temu powstała marka Internorm. Jej pojawienie się przypieczętowało dominującą pozycję w branży.

INTERNORM W POLSCE

Od 2004 roku IFTM Internorm Sp. z o.o., jako wyłączny dystrybutor produktów Internorm, jest obecny w Polsce. Od samego początku firma zapewnia jakościowe produkty, stale pracując nad jak najlepszymi usługami zarówno w zakresie obsługi klienta, inwestycji, jak i dystrybucji. Ciężka praca, cierpliwość i wsłuchiwanie się w głos klientów i partnerów biznesowych - to buduje pozycję Internorm w naszym kraju. To również zrównoważony wzrost sprzedaży na terenie Polski oraz nawiązywanie umów dystrybucyjnych z wieloma krajowymi partnerami.

Nawiązaliśmy umowy dystrybucyjne z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Internorm w Polsce

LITER JAKOŚCI I INOWACYJNOŚCI

Firma Internorm odróżnia się od innych producentów, bo stosuje “całościową koncepcję systemów okiennych”. Oznacza to, że nad każdym etapem produkcji - od początku do końca - ma pełną kontrolę, co pozwala zachować jakość sprzedawanych okien i drzwi. Internorm czuwa nad kolejnymi krokami: badaniami, rozwojem, tworzeniem, wykończeniem, a wreszcie logistyką. Wszystko podparte nowatorskimi rozwiązaniami, skontrolowane i potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

INNOWATOR W BRANŻY

W filozofii działania marki Internorm liczą się innowacje i najnowsze technologie. Potwierdzeniem rok 1996, gdy Internorm, jako pierwsza firma w branży, rozpoczęła produkcję okien PVC. To tylko jeden z wielu przykładów, ale pokazujący, że rozwój technologiczny, know-how oraz wyczucie stylistyczne to wartości, które w przypadku Internorm wzajemnie się nie wykluczają.

W ofercie Internorm jest aż dziewięć certyfikowanych produktów (przyznawanych przez Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt), które są dostosowane do budownictwa pasywnego. To dowód, że systemy okienne i drzwiowe marki Internorm spełniają najważniejsze zasady w dziedzinie efektywności energetycznej.

Wszystko przemawia za Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF