Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna przesuwne – sprawdź jak działa przesuwanie okien

Kategorie: okna   drzwi  
Zdjęcie Okna przesuwne – sprawdź jak działa przesuwanie okien

Słyszałeś o panoramicznych oknach, które jednocześnie pełnią rolę przesuwanych drzwi? Takim modelem jest chociażby produkt HS 330 austriackiej marki Internorm. Odwiedzając showroom w Rzeszowie, poznasz dokładny mechanizm funkcjonowania tego rozwiązania. Zalet takich okien przesuwnych jest więcej, niż mogłoby się zdawać!

Jak działają okna przesuwane?

Pomimo kilkusetkilogramowej wagi okna przesuwane są banalnie proste w otwieraniu, co zawdzięczają mechanizmowi ukrytej prowadnicy ze wbudowanym odbojnikiem. Niski próg z włókna szklanego niweluje wszelkie bariery, natomiast granica pomiędzy pomieszczeniem a jego zewnętrznym otoczeniem praktycznie zanika. Są to jedne z wielu zalet okien przesuwnych.

Inne zalety okien przesuwnych HS 330

 • Okno jest skonstruowane dzięki połączeniu drewna (od wewnątrz) z aluminium (na zewnątrz), co gwarantuje stabilność, lekkość i odporność na działanie warunków atmosferycznych. To Ty decydujesz o kształtach, rozmiarach i kolorach. Znakomita izolacja, elegancki wygląd – czyż nie tego oczekujemy od okien?
 • Jak działają okna przesuwne? Pomimo swoich ogromnych rozmiarów, mogą skutecznie powstrzymać włamywaczy. Już w standardzie otrzymały pakiet zabezpieczeń drugiej klasy. Ukryte okucia czy potrójne oszklenie o grubości ponad 5 centymetrów „robią robotę”.
 • HS 330 to również najwyższa jakość izolacyjności cieplnej (na poziomie przekraczającym 0,67 W/m2K), o czym świadczą certyfikaty niezależnych ośrodków badawczych. Znakomicie sprawdzają się w budownictwie pasywnym, zmniejszając koszty związane z ogrzewaniem.
 • Podobnie jak inne produkty Internorm, rozwiązanie jest kompatybilne z pozostałymi systemami. Można je doposażyć w unikatowe, nowatorskie technologie.
 • Otwórz się na światło! Wąskie profile oraz rozmiar XXL przekraczający 16 metrów kwadratowych? To mówi samo za siebie. Zbliż pomieszczenie z naturą.

Test działania okien przesuwnych w Rzeszowie

Partnerski salon Internorm w Rzeszowie jest miejscem, w którym wszystko wiąże się z oknami. Umów się na wizytę w dogodnym terminie – przyjdź w czasie godzin otwarcia, napisz e-mail, zadzwoń. Eksperci opowiedzą o najbardziej optymalnych rozwiązaniach dla Twojego domu. Możesz oglądać katalogi, ale dopiero prezentacja „na żywo” przybliża produkty, odsłaniając ich największe zalety, jak i działanie okien przesuwnych. Martwisz się takimi rzeczami, jak montaż okien? Na daremno! Proponujemy pomoc wykwalifikowanej ekipy wykorzystującej metodę MOWO niemieckiej firmy illbruck, która jest zalecana do budownictwa pasywnego. Jeżeli wstawiać okna przesuwne, to tylko w najlepszy dostępny sposób! Zapoznaj się również z artykułem radzącym, jak zabezpieczyć dom przed złodziejami

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF