Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZNE OKNA I DRZWI ZAPEWNIAJĄ OCHRONĘ TWOJEJ RODZINY

22,5 mln sprzedanych okien i drzwi - tak zawrotna liczba potwierdza, że silna pozycja Internorm ma pokrycie w rzeczywistości. To jakość, niezawodność i bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii. Systemy okienne i drzwiowe Internorm to skuteczna zapora dla włamywaczy i spokój dla Twojej rodziny.

JAK ZABEZPIECZYĆ OKNA?

W domu powinniśmy się czuć maksymalnie komfortowo, zabezpieczeni przed nieproszonymi gośćmi. Wielką rolę odgrywają tutaj okna - odpowiednio dobrane uniemożliwiają włamanie.

W oknach Internorm zostały zastosowane najbardziej nowatorskie, niezawodne systemy zabezpieczeń. Okno nie zostanie sforsowane, bo solidna konstrukcja na to nie pozwala. Jak to możliwe? Jeden zaczep zamka i jeden sworzeń grzybkowy zamocowano od dołu po stronie uchwytu, uniemożliwiając włamanie. Dodatkową ochronę antywłamaniową stanowi Przeszklenie I-tec, ale też specjalnie sklejenie szyby ze skrzydłem okna - na całym obwodzie.

Wspomnieć też trzeba o I-tec Ryglowaniu, które zastosowano w każdym oknie PCV KF 500. Ta specjalnie technika ryglowania znacząco zwiększa zabezpieczenie domu.

Dodatkowe informacje o oknach antywłamaniowych:

Ryglowanie okien I-tec Ryglowanie Internorm

I-tec Secure

I-tec Secure to mechanizm uniemożliwiający włamanie. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają specjalne klapki ryglujące, które podczas ryglowania otwierają się i zostają - ze wszystkich czterech stron - bezpośrednio wciśnięte w ościeżnicę.

Bezpieczne szyby okienne I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie to pewne przyklejenie szyby do ramy okna, niezawodnie - na całym jej obwodzie. To sprawia, że szyby nie można praktycznie wyważyć, bo trzyma się mocno, jest trwale, ściśle osadzona.

Zaczepy zamków

Zaczepy zamków

Masywne i eleganckie (w kolorze srebrnym) zaczepy zamków dokładnie ryglują okno wraz ze sworzniami grzybkowymi, które zamontowane są na ościeżnicy.

Klamki antywłamaniowe okien

Klamki antywłamaniowe

Klamka Secustiki została wyposażona w specjalny mechanizm blokujący, który uniemożliwia przewiercenie od zewnętrznej strony (w wersji seryjnej: okna PCV oraz PCV-aluminiowe KF 500).

>Klamki okienne z kluczykiem

Klamki z kluczykiem

Nowatorska technika wstawiania szyb sprawia, że ich wyważenie nie jest możliwe. Szyba - przyklejona do ramy okna na całym obwodzie - trzyma się pewnie, jest nie do sforsowania.

Ukryte okucia okienne

W pełni ukryte okucia

Dzięki ukrytym okuciem nie można podnieść okna z zawiasów. Mimo że są schowane łatwo je wyczyścić.

Zabezpieczenia elektroniczne okien

Monitorowanie elektroniczne

Zadaniem czujników zamknięcia jest poinformowanie nas, jaki jest stan okien i drzwi balkonowych. Niezawodnie, ale i dyskretnie dostaniemy informacje o tym, czy okna są otwarte, czy zamknięte. Dla dodatkowej pewności, system można podłączyć do alarmu.

Balkon francuski

Balkony francuskie

Stabilne, bezpieczne - niezależnie, kto się o nie opiera.

Bezpieczne szyby okienne

Bezpieczne szyby

Bezpieczne szkło wielowarstwowe nie rozpada się. Odporne na zerwanie folie trzymają szybę w całości, szyba pozostaje w ramie okna i nie stwarza zagrożenia dla ludzi.

ANTYWŁAMANIOWE DRZWI WEJŚCIOWE

Oferujemy jakościowe i solidne systemy ryglowania drzwi zewnętrznych. Zapewniają, że Twój dom będzie w pełni chroniony przed włamaniem. Korzystamy z najlepszych rozwiązań. Przykładem ryglowanie wielopunktowe zastosowane w drzwiach drewniano-aluminiowych Winkhaus czy pięć rygli zabezpieczających firmy KFV (w drzwiach wejściowych z aluminium). Masywne zawiasy drzwiowe i odporna - na rozwiercenie i otwieranie manipulacyjne - wkładka cylindryczna zamka, skutecznie chronią przed włamaniem.

Dostępne są ponadto dodatkowe zabezpieczenia, które pasują do wszystkich naszych drzwi wejściowych - aluminiowych oraz drewniano-aluminiowych. Skontaktuj się z nami, chętnie w tym zakresie podpowiemy.

W naszej ofercie znajdziesz też inne rozwiązania:

Czytnik lini papilarnych drzwi

Czytnik lini papilarnych

Klucz możesz zgubić, odcisk palca zawsze masz ze sobą. Jest jedyny i niepowtarzalny, niezawodny i bezpieczniejszy niż nawet najlepszy klucz.

Otwieranie drzwi za pomocą kodu

Keypad

Zamiast klucza - skonfigurowany kod (od 4 do 10 znaków), za pomocą którego szybciej i sprawniej dostaniesz się do domu.

Wkładka drzwiowa standardowa

Wkładka standardowa

Odporna na rozwiercenie, wkładka cylindryczna marki Winkhaus zatrzyma każdego włamywacza. Nie robi też na niej wrażenie otwieranie manipulacyjne, a zainstalowane dwa stalowe sworznie stanowią dodatkową ochronę antywłamaniową.

Wkładka drzwiowa antywlamaniowa

Wkładka antywłamaniowa

Wkładka cylindryczna to zabezpieczenie zarówno przed rozwierceniem, jak i otwieraniem manipulacyjnym. To jednocześnie solidne narzędzie antywłamaniowe odporne na wyciąganie i wyrywanie.

Zapornica drzwiowa

Zapornica drzwiowa

Zapornica drzwiowa uniemożliwi włamywaczowi popchnięcie lub pociągnięcie drzwi. Jeśli chcemy się przekonać, kto czeka przed drzwiami, wystarczy je otworzyć na szerokość szczeliny.

Ryglowanie elektryczne drzwi wiejściowych

Ryglowanie elektryczne

Rygle elektromagnetyczne do otwierania drzwi można połączyć z domofonem, by sprawdzać, kto znajduje się przed drzwiami wejściowymi.

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF