Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Montaż

CERTYFIKOWANI MONTAŻYŚCI GWARANTUJĄ FACHOWY MONTAŻ.

Świetnie zaprojektowane i wykonane okna muszą być również dobrze zamontowane, żeby działały bez zarzutu. To niezbędne w funkcjonalnym domu, w którym kluczowe są takie wartości jak izolacja cieplna i odpowiednia szczelność. Największe straty ciepła pojawiają się w miejscach połączenia z murem. W takich miejscach najpierw zbiera się tu woda kondensacyjna, a później rozwija pleśń. Unikniemy tych problemów, gdy prawidłowo wstawimy okna i drzwi, co w szczególności oznacza fachowe połączenie ościeżnicy z murem.

Żeby tak było, montaż powinniśmy zlecić doświadczonym specjalistom, jakich zagwarantuje Internorm - Twój[1st] window partner. Internorm zapewnia - zgodny z normami i przepisami oraz podstawami fizyki budowli - najwyższy poziom techniczny montażu.

Profesjonalny montaż okien - Twój[1st] window partner

KILKA WAŻNYCH ELEMENTÓW, KTÓRE TRZEBA
DOPILNOWAĆ PODCZAS MONTAŻU!

 • TEMPERATURA I WILGOTNOŚĆ POMIESZCZENIA

  Niezwykle istotne jest dokładnie uszczelnienie. Jeśli ma być dobrze połączone z budynkiem, należy je wykonać dookoła. To zapewnienie, że nie przepuści powietrza, a jednocześnie do szczeliny nie będzie miało dostępu wilgotne, ciepłe powietrze (tworzące pleśń).

 • IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA / IZOLACYJNOŚĆ DŹWIĘKOWA

  Równie ważne jest wypełnienie środkowej płaszczyzny połączenia z budynkiem. Za izolację może posłużyć pianka poliuretanowa lub mineralny materiał izolacyjny. Wykonajmy to solidnie, bo wspomniana płaszczyzna nie tylko odpowiada za izolację cieplną, ale również dźwiękową.

 • TEMPERATURA ZEWNĘTRZNA, DESZCZ, WIATR ITD.

  Klimat w naszym kraju potrafi być kapryśny, co zwłaszcza widać po zewnętrznych połączeniach budynku z oknami (także obszaru połączenia z parapetem), stale narażonych na zmienną pogodę. Działają na nie negatywne czynniki atmosferyczne jak deszcz, śnieg czy wiatr. Muszą być więc dookoła trwałe zarówno wiatroszczelne, jak i odporne na opady. Wilgoć pojawiająca się wewnątrz musi wydostać się na zewnątrz poprzez właściwie wykonane uszczelnienie.

 • MASA WŁASNA

  Klocki podporowe odpowiadają za przenoszenie ciężaru, a kołki i kotwy ścienne pozwalają na zamontowanie okien antywłamaniowych. Odstępy między mocowaniami uzależnione są od materiału, z którego wykonano ościeżnicę. Niezgodne z wszelkimi normami jest dziurawienie gwoździami.


DZIĘKI FIRMIE INTERNORM WYMIANA OKIEN
PRZEBIEGNIE W SPOSÓB NIEMAL NIEZAUWAŻALNY

Szybko, czysto i prosto – tak przebiega renowacja u naszych partnerów Internorm.


MONTAŻ WIELKOGABARYTOWY

Internorm wykonuje również montaż okien o bardzo dużych rozmiarach. Gwarancją solidnego wykonania jest odpowiednie sprzęt i środki transportu (m.in. dźwig) oraz specjalnie przeszkoleni pracownicy. Poradzą sobie z każdym projektem, doradzą, znajdą mądre rozwiązania.

Zobacz, jak prezentuje się dostawa oraz montaż drzwi podnośno-przesuwnych XL!

Proces dostawy i montażu drzwi podnośno-przesuwnych XL

Poznaj jakość montażu Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF