Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Kategorie: innowacje  
Zdjęcie Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Odczuwasz skutki wilgoci w domu lub mieszkaniu? Masz powody, dla których unikasz częstego wietrzenia? Nie wiesz, jak rozwiązać ten problem? Sprawdź innowację I-tec Wentylacja austriackiej marki Internorm!

Jak walczyć z wilgocią w domu? Jak się jej pozbyć?

Pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Atakuje bezlitośnie, gwałtownie i sukcesywnie. Rozwija bakterie, niszczy ściany. Brzydko wygląda i obniża komfort. Prowadzi do chorób i zmusza do remontu. Wilgoć. Znienawidzona zapewne przez wszystkich. Skąd się bierze wilgoć w domu? Najczęściej z nieprawidłowej termoizolacji budynku. Podstawowym problemem może być również brak wentylacji. Jeżeli nie wietrzysz pomieszczeń, zwiększasz ryzyko rozwinięcia w nich wilgoci. Przeczytaj jak usunąć wilgoć z domu.

Wilgoć w oknach: skąd się bierze?

Już powiedzieliśmy sobie – brak świeżego powietrza prowadzi do rozwoju wilgoci na oknach i w reszcie domu. Poza tym niekorzystnie wpływa na naszą formę psychofizyczną. Obniża wydajność, psuje nastrój, zmniejsza możliwości pracy, odpoczynku i zabawy. Nawet sen jest gorszy, gdy brak świeżego powietrza. A do tego rozwijają się choroby, w mieszkaniu panuje zaduch. Perspektywa mało przyjazna, prawda?

Sposób na walkę z wilgocią

Wietrzenie domu

Wydawałoby się – rozwiązanie jest proste. Skoro potrzebujemy świeżego powietrza, to po prostu jak najczęściej uchylajmy okno. Niestety, sam wiesz, że często jest to niemożliwe. Z kilku względów:

 • Jesteś alergikiem, a z zewnątrz przedostają się pyłki.
 • Niebezpieczeństwem jest uchylać parterowe okno, bo może stanowić zachętę do bezproblemowego włamania.
 • Drogie ogrzewanie domu idzie na marne, gdyż świeże powietrze kosztuje utratę nagromadzonej energii.

I-tec Wentylacja, czyli sposób na walkę z wilgocią

Wiemy, jak walczyć z wilgocią w domu! Innowacja Internorm polega na skonfrontowaniu potrzeb i problemów każdego z nas. W efekcie otrzymujemy wręcz idealny dodatek do nowoczesnych okien pasywnych. I-tec Wentylacja to po prostu niewielki otwór wewnątrz okna, w którym umieszcza się wymiennik ciepła (i ewentualnie dodatkowe filtry, na przykład dla alergików). Zapewnia on oszczędność nawet do 86% względem standardowego wietrzenia poprzez uchylenie okna. Urządzenia nie widać, ponieważ otwór ograniczają z obu stron niemal niewidoczne kratki. Montując to rozwiązanie, wybierasz komfort, bezpieczeństwo, oszczędność. Trzy filary udanego, domowego życia.

Prezentacja SmartWindow System w Rzeszowie

Jeżeli pomysł na to, jak zlikwidować wilgoć w domu, przypadł Ci do gustu, mamy coś jeszcze. Rozwiązaniem możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej SmartWindow System. Wentyluj pomieszczenie klikając w ekran telefonu – kiedy tylko uznasz za stosowne, bez dodatkowych opłat, z oszczędnością i korzyścią. Zastanawiasz się, jak to wygląda w praktyce? Skontaktuj się z salonem Internorm w Rzeszowie. Umówimy się na bezpłatną prezentacją I-tec Wentylacja i SmartWindow System.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF