Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Prezentacja SmartWindow System

Kategorie: dom inteligentny  
Zdjęcie Prezentacja SmartWindow System

Co świadczy o nowoczesności okna? Czy jest to jedynie nowatorska konstrukcja? Niekoniecznie. Okazuje się, że elektroniczne technologie obejmują już nawet tak odległe, wydawałoby się, zagadnienia, jak eksploatacja i energooszczędność. Poznaj SmartWindow System – unikatową aplikację, która pozwala na sterowanie dwoma innowacjami Internorm: I-tec Wentylacja oraz I-tec Zacienienie.

I-tec Wentylacja

O zaletach świeżego powietrza każdy z nas ma dużo do powiedzenia. Nic dziwnego, w końcu „świeża porcja tlenu” jest niezbędna niezależnie od pory roku dla zdrowszego funkcjonowania – wydajniejszej pracy, przyjemniejszej zabawy, wygodnego snu. Brak wietrzenia wpływa na rozwijanie się bakterii, chorób i wilgoci, niszczącej również dla samego budynku. Recepta? Jak najczęściej wietrzyć zamknięte pomieszczenia! Niestety ma to poważne wady, bo im więcej wietrzenia, tym mniejszy pożytek z drogiego ogrzewania. Nagromadzona energia ucieka bowiem pierwszym lepszym otworem, a rachunki rosną w oszalałym tempie.

Rozwiązaniem tej paradoksalnej i kłopotliwej sytuacji jest I-tec Wentylacja. Działanie systemu polega na włożeniu do wnętrza okna niewielkiego wymiennika ciepła, wraz z niezbędnymi filtrami. Urządzenie przepuszcza powietrze pomiędzy niewielkimi kratkami. Pozwala to zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent energii względem tradycyjnego uchylania okna.

I-tec Zacienienie

Możesz nawet kochać widok za oknem, ale zawsze jest jakaś okoliczność wymuszająca konieczność zacienienia okna. Czasami niekorzystne położenie blisko ruchliwej ulicy, innym razem intensywność promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia w określonych godzinach. Powstają dylematy – jaki rodzaj zacienienia wybrać? Firany, zasłony, rolety, żaluzje, plisy, moskitiery? Możliwości jest wiele.

Wygodnym rozwiązaniem okazuje się I-tec Zacienienie, czyli specjalny mechanizm wewnętrznej rolety, którą można ustawić w ten sposób, by automatycznie się otwierała lub zasuwała w określonych warunkach. Tego typu technologie wymagają zasilania, ale czy wyobrażasz sobie kabel z prądem podłączony do okna? My nie. Dlatego I-tec Zacienienie wykorzystuje moduł fotowoltaniczny, który pobiera energię z promieni słonecznych. Za darmo i w pełni ekologicznie.

SmartWindow System

SmartWindow System to aplikacja mobilna stworzona, aby w prosty i wygodny sposób zarządzać rozwiązaniami I-tec Wentylacja i I-tec Zacienienie. Bezpłatna apka jest dostępna na tablety i telefony działające w środowiskach Android oraz iOS. Odwiedzając salon okien Internorm w Rzeszowie, zapytaj eksperta o bezpłatną prezentację systemu i aplikacji SmartWindow System. Inteligentny dom? To ciekawsze, niż myślisz!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF