Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Porównanie systemów okiennych

Kategorie: okna   drzwi  
Zdjęcie Porównanie systemów okiennych

Internorm jest marką budowaną od kilkudziesięciu lat, cieszącą się uznaniem nie tylko ze względu na wzorową solidność i nieustanny rozwój. Podziw wzbudza także mnogość rozwiązań, które można bez żadnych problemów łączyć w ramach jednej budowy, jednego remontu, jednych zakupów w rzeszowskim salonie Internorm. Poznaj bogatą ofertę produktów 100% Made in Austria.

Porównanie systemów okiennych

Podstawową ofertę Internorm stanowią jedne z najlepszych okien w Europie, w zasadzie bezkonkurencyjne wobec standardowych rozwiązań. Są tworzone z PCV, drewna i aluminium. Każdy kolejny produkt podwyższa poprzeczkę narzuconą przez markę. Chociaż modele okien są bardzo estetyczne, ich podstawowym zadaniem jest maksymalna termoizolacja pomieszczeń i całego budynku. Dzięki stabilnej konstrukcji, świetnemu przeszkleniu i dodatkom zapewniają ciepło, komfort i bezpieczeństwo, służąc latami. Zapoznaj się z porównaniem modeli okien i wybierz najlepszą dla siebie opcję!

Drzwi zewnętrzne

Chociaż to okna stanowią podstawowy punkt termoizolacji domu, nie mniej ważną rolę odgrywają szczelne drzwi. Nigdy nie zapominaj o doborze jak najlepszych drzwi wejściowych. Mogą być estetycznym zaproszeniem dla gości, ale przede wszystkim mają chronić korytarz przed wilgocią i chłodem. Internorm oferuje drzwi zewnętrzne spełniające wyśrubowane parametry energooszczędnych domów pasywnych.

Okna/drzwi przesuwne

Świetnym sposobem urozmaicenia i przeszklenia pomieszczenia jest zastosowanie okien i drzwi przesuwnych. Poznaj działanie okien przesuwnych! Ich potężne gabaryty umożliwiają przeszklenie powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych. Gwarantują takie samo bezpieczeństwo i jakość jak inne okna pasywne, a przepuszczają znacznie większą ilość światła. Dają poczucie maksymalnego zbliżenia z otoczeniem, dzięki niskiemu progowi wykonanemu ze szkła nie stanowią fizycznej bariery. Nadają nowy charakter salonom, sypialniom czy biurom. 

Innowacje I-tec

Firma Internorm stawia przede wszystkim na nieustanne poszukiwanie udoskonaleń. Z tego powodu regularnie wprowadza na rynek kolejne innowacje sygnowane marką I-tec. Są to zarówno mechanizmy wykorzystujące nowoczesną technologię, chociażby Smart Window System, jak i pewne udoskonalenia stricte produktowe, na przykład w sposób odkrywczy traktujące materiały przemysłowe. Jest to ratunek dla osób które walczą z wilgocią w domu

Zacienienie pomieszczeń

Jeżeli zdecydujesz się na konkretny model okna, nie zapomnij o doborze odpowiedniego zacienienia. W ofercie Internorm znajdują się plisy, rolety czy moskitiery, które w sposób odpowiedni dla Twojego domu zasłonią wybrane pomieszczenie. Stylowo i skutecznie!

Nowoczesne systemy okienne w Rzeszowie

Mamy nadzieję, że to porównanie systemów okiennych pomogło w wyborze! Te wszystkie produkty zobacz, przetestuj i zamów w jednym miejscu – w salonie partnerskim w Rzeszowie. Bezpłatna konsultacja, indywidualne podejście, otwartość na oryginalne rozwiązania – tego wszystkiego spodziewaj się od naszych ekspertów. Okna Rzeszów najwyższej jakości!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF