Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Nowoczesne okna drewniane

Kategorie: okna  
Zdjęcie Nowoczesne okna drewniane

Okna drewniane – relikt przeszłości czy propozycja na przyszłość? Jak oceniać ich połączenie z aluminium? Czy okna z plastiku nadal są lepsze? Jeżeli zastanawiasz się nad tymi kwestiami, poznaj wyjątkowe okna drewniano-aluminiowe marki Internorm dostępne w showroomie w Rzeszowie.

Nowoczesne okna drewniane i ich cechy

Drewniane okna kojarzą się z wymianą okien, czyli wyrzucaniem na śmietnik przegniłych, cieniutkich ram i wstawianie nowych systemów, już z PCV. Któż z nas nie doświadczył podobnego schematu? Mijają lata od okiennej rewolucji, a wraca moda na drewno – symbol na wskroś domowy; naturalny, tradycyjny, rodzinny. Co więcej – okazuje się, że dzięki fuzji z aluminium drewniane okna są nowoczesne!

Zalety okien drewnianych

 • Są szczelne i znakomicie izolują pomieszczenia. Gwarantują realne oszczędności na ogrzewaniu, ponieważ nie przepuszczają chłodu ani wilgoci. Akumulują ciepło, a ich wielokrotne oszklenie, wewnętrzne komory oraz nowoczesny sposób montażu wspomaga termoizolację na najwyższym poziomie. Są to cechy okien drewnianych, które zdecydowanie wpływają na ich dostosowanie do wpółczesnych warunków mieszkalnych.
 • Wyglądają naturalnie, łącząc klasyczną elegancję z modną nowoczesnością. Możliwość wyboru wzoru klamki, a także tysiące potencjalnych kolorów aluminiowej nakładki oznaczają praktycznie nieograniczone możliwości ostatecznego wykończenia pod kątem wnętrza.
 • Dobrej jakości drewno jest elastyczne i w połączeniu z nowoczesną konstrukcją znakomicie stabilizuje okno, wpływając nie tylko na jego energetyczną efektywność, ale także długowieczność.
 • Zbliżają z naturą, ponieważ nie dość, że wykorzystują naturalne drewno, to jeszcze przepuszczają do wnętrza naprawdę dużą ilość światła. Wąskie profile oraz ukryte okucia jedynie potęgują wspaniały efekt wizualny. Chcesz uchronić się przed nadmiernym słońcem lub wzrokiem przechodniów? Połącz okna nowoczesne drewniane z jedną z form zacienienia oferowaną przez Internorm.
 • Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo; mają solidną konstrukcję, twarde i grube oszklenie, ukryte mechanizmy oraz inne technologie powstrzymujące włamywaczy.

Propozycje Internorm

W salonie Internorm w Rzeszowie możesz obejrzeć nowoczesne okna drewniane, które zachwycają już na pierwszy rzut oka. Jedną z perełek jest model HF 410, oto część jego charakterystyki:

 • Certyfikowany współczynnik przenikania ciepła: 0,70 W/m2K.
 • Seryjne potrójne oszklenie SOLAR+.
 • Odporność na dźwięk z zewnątrz nawet do 46 decybeli.
 • Głębokość profilu: 8,5 centymetra.
 • Naturalna, klasyczna stylistyka.
 • Izolacja specjalną pianką bez szkodliwych substancji fluorowodorowych.
 • Technologia klejenia szyby po całym obwodzie.
 • Ukryte okucia.
 • Aż trzy uszczelki.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF