Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna z żaluzją międzyszybową

Kategorie: okna   żaluzje   innowacje   dom inteligentny  
Zdjęcie Okna z żaluzją międzyszybową

Żaluzje okienne nie wszystkim kojarzą się z nowoczesnością. Myśląc o nich, przypominamy sobie spotykane w biurach i mieszkaniach żaluzje starego typu umieszczone po stronie wewnętrznej, które często się zacinały i wymagały pracochłonnego czyszczenia. Jednak takie rozwiązanie dawno jest już przeszłością. Dziś prezentujemy proponowane przez Internorm okna z żaluzją międzyszybową, rozwiązanie godne XXI wieku.

Okna z żaluzjami międzyszybowymi - dlaczego warto?

Żaluzje i rolety pełnią w oknach kilka funkcji zależnie od pory roku i dnia. Po zmroku, gdy we wnętrzu jest zapalone światło, ich zadaniem jest ochrona prywatności domowników. Żaluzje zyskują na znaczeniu wraz z nowymi trendami panującymi w aranżacji wnętrz. Tradycyjne zasłony odeszły już do lamusa. Okna zakryte żaluzjami sprawiają, że dom staje się mniej intrygujący dla złodziei. Bez żaluzji trudno poradzić sobie latem, gdyż w ciepłe dni promienie słoneczne przedostając się do wnętrza nie tylko rażą oczy domowników, ale również przyczyniają się do wyraźnego wzrostu temperatury. Z kolei zimą po zmroku żaluzje delikatnie przyczyniają się do lepszej izolacji termicznej.

Zalety żaluzji międzyszybowej

Bardzo wygodne rozwiązanie stanowią okna z żaluzjami międzyszybowymi. W taki element można wyposażyć okna zespolone wykonane z PCV, ale także okna drewniano-aluminiowe. Bardzo ważną zaletą żaluzji międzyszybowych jest ich ochrona przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami. Spoczywające w tym miejscu żaluzje są bezpieczne, dlatego ich mechanizm pozostaje nienaruszony i pracuję bez problemu nawet przez dziesiątki lat. Przy takim rozwiązaniu unikamy problemu kłopotliwego czyszczenia żaluzji. Na powierzchni lameli żaluzji znajdujących się po wewnętrznej stronie okna odkłada się kurz i inne zanieczyszczenia. Ich konserwacja jest więc bardziej kłopotliwa, a jednocześnie przyczynia się do odkształceń.

Czy żaluzje warto zakupić razem z oknami?

O żaluzjach międzyszybowych należy pomyśleć już w momencie zakupu okien. To bardzo ważne z ekonomicznego punktu widzenia. Choć taka koncepcja jest droższa, jeśli weźmiemy pod uwagę indywidualną cenę żaluzji i okien, kupując je jednocześnie zdecydowanie oszczędzamy. Należy pamiętać, że okna zespolone często kupuje się na wymiar, dlatego późniejsze zamówienie żaluzji wiązałoby się z dodatkowymi kosztami.

Nowoczesne sterowanie żaluzjami międzyszybowymi w domu!

Okna zespolone z żaluzjami międzyszybowymi dostępne w ofercie Internorm to prawdziwa rewolucja na rynku stolarki okiennej. Żaluzje posiadają bowiem własne źródło zasilania w postaci ogniwa fotowoltaicznego. Mechanizm czerpiący energię z promieni słonecznych przyczynia się do znacznych oszczędności. W inteligentnych domach chętnie stawiamy na innowacje podwyższające nasz komfort. Okna z żaluzją międzyszybową Internorm doskonale odpowiadają również na tę potrzebę. Ciekawym rozwiązaniem jest automatyczne sterowanie dostosowane do pory dnia. Pod nieobecność domowników żaluzje są automatycznie zasłaniane, gdy tylko wzejdzie słońce. Dzięki temu wnętrze budynku się nie nagrzewa.

Sterowanie żaluzją miedzyszybową może odbywać się przy pomocy pilota, ale firma Internorm proponuje swoim klientom jeszcze jedno ważne udogodnienie. Chodzi o technologię I-tec SmartWindow, czyli sterowanie mechanizmami okiennymi przy pomocy aplikacji mobilnej zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Aplikacja służy nie tylko do zarządzania zacienieniem, ale również wentylacją i kontrolą otwarcia okien. To rozwiązanie godne inteligentnych domów, jakie coraz częściej powstają w XXI wieku!

Jeśli szukasz okien w Rzeszowie, koniecznie odwiedź salon Internorm, w którym znajdziesz wygodne okna z żaluzją międzyszybową! 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF