Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna w Rzeszowie – jakie są najlepsze?

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie Okna w Rzeszowie – jakie są najlepsze?

Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe pełne jest innowacji związanych z komfortem domowników, bezpieczeństwem, zgodnych z aktualnymi trendami, designem oraz perfekcyjną izolacją termiczną. Te cechy dotyczą również wysokiej klasy stolarki okiennej. Mieszkańcy Rzeszowa mają spory wybór, a żeby znaleźć doskonałe okna do swoich domów lub mieszkań, wystarczy że odwiedzą jedno miejsce. Gdzie znaleźć najlepsze okna w Rzeszowie?

Doskonała izolacja termiczna

Europejskim liderem w produkcji nowoczesnych okien i prekursorem innowacji w tym zakresie jest austriacka marka Internorm. Okna tej firmy mają długą tradycję i wyznaczają trendy w swojej branży. Jednym ze znaków rozpoznawczych Internorm jest doskonała izolacja termiczna. Po czym poznać, że okna nadają się do domu energooszczędnego pasywnego? Najważniejszy parametr to współczynnik przenikania ciepła. Wedle norm budownictwa pasywnego jego wartość nie powinna przekraczać poziomu Uw = 0,8 W/m2K. Pasywne okna Internorm z nawiązką spełniają tę i tak wyśrubowaną normę!

Najlepsze okna w Rzeszowie i w całej Europie powstają z kombinacji drewna i aluminium lub PCV. Modele wykonane z tworzywa są dostępne także w wersjach z nakładką aluminiową. Takie materiały zapewniają najlepszą izolację termiczną i akustyczną, natomiast aluminium odpowiada za ochronę okiem przed czynnikami atmosferycznymi.

Okna z Rzeszowa pełne Innowacji

Jednak o sukcesie okien Internorm decydują zastosowane w ich produkcji nowoczesne technologie i rozwiązania. Oto kilka przykładów:

 • I-tec Oszklenie – w oknach Internorm klejenie szyby do ramy okiennej na całym obwodzie stanowi standard. Takie rozwiązanie przyczynia się do lepszej izolacji dźwiękowej, termicznej i wyższego poziomo bezpieczeństwa.
 • I-tec Core – drewniane konstrukcje okien Internorm powstają w innowacyjny sposób. Są klejone z cieńszych kawałków drewna, co przekłada się na wyższą wytrzymałość. Dzięki temu profile mogą być cieńsze i jednocześnie bardziej stabilne.
 • I-tec Wentylacja – wietrzenie pomieszczeń w zimowe dni nie musi wiązać się z utratą ciepła. W oknach Internorm umieszczono w ramie okiennej wywietrzniki z wymiennikiem ciepła. Dzięki temu odpowiednia cyrkulacja odbywa się bez konieczności otwierania okna.
 • I-tec Insulation - ta technologia polega na stosowaniu nowoczesnej izolacji termicznej pozbawionej związków fluorowodorowych. Specjalny granulat wtłaczany pod ciśnieniem do wnętrza ościeżnicy okien wykonanych z PCV zapewnia doskonałą cieplną.
 • I-tec Zacienienie – okna Internorm to także prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o zacienienie. Mechanizmy żaluzji i rolet w oknach zespolonych posiadają niezależne zasilanie w oparciu o ogniwa fotowoltaiczne. To niezwykle wygodne i energooszczędne rozwiązanie.

Nowoczesny design

Najlepsze okna w Rzeszowie charakteryzują się również ciekawym designem. Do dyspozycji klientów pozostają aż 4 style aranżacyjne, z których każdy przeznaczony jest do wnętrza nieco innym charakterze. Właściciele domów i mieszkań mogą wybierać spośród stylów Studio, Home Pure, Home Soft oraz Ambiente. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy nowoczesnych i klasycznych aranżacji.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Okna Internorm wiodą również prym w dziedzinie bezpieczeństwa, a wiele modeli posiada zabezpieczenia zgodne z przeznaczoną do budownictwa jednorodzinnego klasą RC2. Za ochronę budynku przed włamywaczami odpowiadają w pełni ukryte okucia, ryglowanie montowane na wszystkich czterech stronach ramy, bezpieczne oszklenie, czy klamki antywłamaniowe, których nie da się rozwiercić od zewnątrz.

Najlepsze okna w Rzeszowie. Zapraszamy do salonu Internorm!

Najlepsze okna w Rzeszowie są dostępne w salonie Internorm mieszczącym się przy ulicy Krakowskiej 12A. Wszystkich klientów pragnących zobaczyć na własne oczy te i jeszcze więcej innowacji w zakresie stolarki okiennej zapraszamy do naszego showroomu, gdzie będą mogli liczyć na profesjonalne doradztwo!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF