Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Prawidłowa wymiana okien – montaż i demontaż w okolicach Rzeszowa

Kategorie: okna  
Zdjęcie Prawidłowa wymiana okien – montaż i demontaż w okolicach Rzeszowa

Planujesz remont domu lub mieszkania i chcesz wymienić okna? Zwróć uwagę na prawidłowy montaż i demontaż okien. Dlaczego? Dowiesz się z tego artykułu. Czekamy na Ciebie w rzeszowskim showroomie Internorm, gdzie nasi eksperci wyjaśnią to na konkretnych przykładach.

Prawidłowy demontaż okien: jak powinien wyglądać?

Jeżeli przystępujesz do demontażu okien starych, choćbyś ich bardzo nie lubił(a), nie używaj niepotrzebnej siły. Im więcej przypadkowości i agresji w wybijaniu starych ram i profili, tym więcej problemów w przyszłości. Delikatność opłaci się po stokroć – nie wyrwie się przez przypadek muru, nie naruszy zewnętrznej izolacji. Poza tym spokojna praca pozwala zaobserwować, w jakim stanie jest ściana i jakie prace konserwacyjne należy podjąć przed ostatecznym montażem nowych rozwiązań.

Jak montować okna?

Jeśli chodzi o montaż okien, generalnie zasada jest prosta. Okna powinno się montować z maksymalnym spokojem, cierpliwością i precyzją. Czas odgrywa bardzo ważną rolę podczas schnięcia, już po klejeniu, dlatego nie należy się spieszyć, ale i zwlekać. Cięcie profili, umiejscowienie okna we właściwej warstwie izolacji, dokładność – te wszystkie elementy decydują, czy prawidłowy montaż dojdzie do skutku. Istotne są również: systematyczność, a także korzystanie z najlepszych dostępnych narzędzi – taśm, podkładów i klejów.

Dlaczego to istotne?

Możesz zapytać – a co to zmienia, najwyżej będzie trochę krzywo. Naprawdę? Chcesz inwestować w remont, by nie cieszyć się stuprocentową jakością efektu końcowego? Pomijając już kwestie wizualne. Prawidłowy montaż okien z Rzeszowa wiąże się ze szczelnością, energooszczędnością. Im lepsza termoizolacja, tym mniejsze wydatki. Skąd ta pewność? Maksymalnie upraszczając – jeżeli wszystko jest dobrze wyizolowane i nie posiada szczelin, skąd ma pojawić się szkodliwa wilgoć w domu?

Montaż okien MOWO

Chcąc ujednolicić zasady montażu okien, niemiecka marka illbruck wprowadziła na rynek rozwiązanie MOWO – specjalny, efektywny system, zalecany szczególnie w przypadku budownictwa pasywnego. Jeżeli zdecydujesz się na okna Internorm, również będziemy nakłaniać Cię do jego zastosowania. Martwisz się, czy Twoja ekipa remontowa prawidłowo zamontuje nowe okna? Decydując się na współpracę z rzeszowskim salonem, miej pewność, że oprócz merytorycznych doradców zapewniamy montaż wykonywany przez wykwalifikowaną ekipę, która doskonale wie, jak prawidłowo osadzić w ścianie austriackie okna najwyższej jakości.

Podsumowując – planując wymianę okien w okolicach Rzeszowa, najlepiej skontaktuj się z lokalnym oddziałem Internorm. Nasi fachowcy wskażą najważniejsze punkty prawidłowego montażu i demontażu!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF