Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Prawidłowa wymiana okien – montaż i demontaż w okolicach Rzeszowa

Kategorie: okna  
Zdjęcie Prawidłowa wymiana okien – montaż i demontaż w okolicach Rzeszowa

Planujesz remont domu lub mieszkania i chcesz wymienić okna? Zwróć uwagę na prawidłowy montaż i demontaż okien. Dlaczego? Dowiesz się z tego artykułu. Czekamy na Ciebie w rzeszowskim showroomie Internorm, gdzie nasi eksperci wyjaśnią to na konkretnych przykładach.

Jak powinna wyglądać wymiana okien?

Jeżeli przystępujesz do demontażu okien starych, choćbyś ich bardzo nie lubił(a), nie używaj niepotrzebnej siły. Im więcej przypadkowości i agresji w wybijaniu starych ram i profili, tym więcej problemów w przyszłości. Delikatność opłaci się po stokroć – nie wyrwie się przez przypadek muru, nie naruszy zewnętrznej izolacji. Poza tym spokojna praca pozwala zaobserwować, w jakim stanie jest ściana i jakie prace konserwacyjne należy podjąć przed ostatecznym montażem nowych rozwiązań.

Jak montować okna?

Jeśli chodzi o prawidłową wymianę okien, generalnie zasada jest prosta. Okna powinno się montować z maksymalnym spokojem, cierpliwością i precyzją. Czas odgrywa bardzo ważną rolę podczas schnięcia, już po klejeniu, dlatego nie należy się spieszyć, ale i zwlekać. Cięcie profili, umiejscowienie okna we właściwej warstwie izolacji, dokładność – te wszystkie elementy decydują, czy prawidłowy montaż dojdzie do skutku. Istotne są również: systematyczność, a także korzystanie z najlepszych dostępnych narzędzi – taśm, podkładów i klejów.

Dlaczego to istotne?

Możesz zapytać – a co to zmienia, najwyżej będzie trochę krzywo. Naprawdę? Chcesz inwestować w remont, by nie cieszyć się stuprocentową jakością efektu końcowego? Pomijając już kwestie wizualne. Prawidłowy montaż okien z Rzeszowa wiąże się ze szczelnością, energooszczędnością. Im lepsza termoizolacja, tym mniejsze wydatki. Skąd ta pewność? Maksymalnie upraszczając – jeżeli wszystko jest dobrze wyizolowane i nie posiada szczelin, skąd ma pojawić się szkodliwa wilgoć w domu?

Montaż okien MOWO z Rzeszowa

Chcąc ujednolicić zasady montażu okien, niemiecka marka illbruck wprowadziła na rynek rozwiązanie MOWO – specjalny, efektywny system, zalecany szczególnie w przypadku budownictwa pasywnego. Jeżeli zdecydujesz się na okna Internorm, również będziemy nakłaniać Cię do jego zastosowania. Martwisz się, czy Twoja ekipa remontowa dokona prawidłowej wymiany okien? Decydując się na współpracę z rzeszowskim salonem, miej pewność, że oprócz merytorycznych doradców zapewniamy montaż wykonywany przez wykwalifikowaną ekipę, która doskonale wie, jak prawidłowo osadzić w ścianie austriackie okna najwyższej jakości.

Podsumowując – planując wymianę okien w okolicach Rzeszowa, najlepiej skontaktuj się z lokalnym oddziałem Internorm. Nasi fachowcy wskażą najważniejsze punkty prawidłowego montażu i demontażu!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF