Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna pasywne – porozmawiaj z ekspertem

Kategorie: okna  
Zdjęcie Okna pasywne – porozmawiaj z ekspertem

Budownictwo pasywne – słyszysz to hasło coraz częściej? Przymierzasz się do wzniesienia własnego domu? Poznaj energooszczędne projekty budynków, które potrzebują okien o wyjątkowych właściwościach termoizolacyjnych. Sprawdź, co firma Internorm ma do powiedzenia na temat okien pasywnych.

Budownictwo pasywne

Domy pasywne to nowy standard na polskim i światowym rynku budowlanym. W tego typu budynkach chodzi przede wszystkim o maksymalne zmniejszenie kosztów mieszkania. Celem jest zminimalizowane zużycia energii o kilka, kilkanaście, a czasami i kilkadziesiąt procent. Nie chodzi o odwrócenie architektury do góry nogami – wystarczy kilka poprawek i inwestycji, aby cieszyć się tańszym, bardziej komfortowym mieszkaniem. Pasywność w nazwie ma swoje źródło w opozycji wobec aktywnych źródeł energii. Po co ich używać, skoro istnieje ciepło słoneczne? Zminimalizuj wykorzystanie grzejników na rzecz dogrzewania powietrza płynącego z wentylacji. Zatrzymaj ciepło w pomieszczeniu i nie dogrzewaj bez potrzeby. Rachunki Cię mile zaskoczą, jednak należy na wstępie wybrać odpowiednie okna do domu pasywnego

Czym są okna pasywne

Co z tym wszystkim wspólnego mają nowoczesne okna i co są okna pasywne? Cóż, nie ma szansy na optymalną termoizolację budynku, jeżeli ciepło będzie uciekało najprostszą drogą – przez liczne okna. Standardowe rozwiązania nie spełniają odpowiednich norm. Dopiero zalety okien pasywnych, takich jak produkowane w Austrii produkty Internorm, gwarantują szczelność na najwyższym poziomie – dzięki konstrukcji, materiałom, innowacjom i oszkleniu.

Czy to się opłaca

Budownictwo pasywne cieszy się rosnącą popularnością, a koszt wzniesienia takiego budynku przekracza standardowe ceny o jedynie kilka, kilkanaście procent. Możliwe jest uzyskanie specjalnego dofinansowania z NFOŚiGW. Przy okazji da się zauważyć ciekawą zależność; profesjonalne okna są droższe, jednak ich efektywność cieplna gwarantuje największe, najbardziej odczuwalne oszczędności przez cały okres eksploatacji.

Zalety okien pasywnych Internorm

 • Seryjne, wielowarstwowe oszklenie, np. SOLAR+.
 • Klejenie po całym obwodzie szyby – czyli technologia FIX-O-ROUND.
 • Zalecany montaż MOWO niemieckiej firmy illbruck.
 • Wysoka odporność na hałas sięgający kilkudziesięciu decybeli.
 • Możliwość połączenia z innymi produktami Internorm – innowacjami I-tec oraz Zacienieniem.
 • Maksymalna ochrona przed wilgocią niszczącą budynek oraz zdrowie mieszkańców.

Umówmy się w Rzeszowie

Zapraszamy do podkarpackiego Showroomu w Rzeszowie. Umów się na spotkanie w dogodnym terminie. Wspólnie porozmawiamy o projekcie Twojego domu, naszych propozycjach i możliwościach okien, które sprzedajemy. Dowiesz się od nas co to są okna pasywne i w jaki sposób sprawdzą się w twoim domu. Poznaj budownictwo pasywne, które odmienia oblicze polskich miast i wsi, przynosząc komfort i oszczędności. 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF