Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Najlepsze okna na Podkarpaciu?

Kategorie: okna   innowacje   dom inteligentny   montaż  
Zdjęcie Najlepsze okna na Podkarpaciu?

Podkarpacie pięknieje z każdym rokiem. Jest to także zasługą nowoczesnych budynków jednorodzinnych powstających w regionie, które wyróżniają się ciekawym designem. Ich ważnym elementem są doskonałej jakości okna, które przyciągają wzrok stylistyką, a przy tym są niezwykle funkcjonalne. Gdzie znaleźć najlepsze okna na Podkarpaciu? Oczywiście w rzeszowskim w salonie Internorm!

Najlepsze okna PCV z doskonałą izolacją termiczną

Austriackie okna Internorm od lat słyną z innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Wiele spośród nich dotyczy coraz doskonalszej izolacji termicznej. Poszczególne modele są dostępne w wersjach z PCV, PCV z nakładką aluminiową, a także okna drewniano-aluminiowe. Po czym poznać, że okna nadają się do nowoczesnego budownictwa energooszczędnego? Jednoznaczne kryterium stanowi współczynnik przenikania ciepła Uw. Okna pasywne charakteryzują się wartością tego współczynnika na poziomie nieprzekraczającym 0,8 W/m2K.

Jak na tym tle prezentują się najlepsze okna Internorm dostępne powszechnie na Podkarpaciu? Niektóre modele tej marki z nawiązką przekraczają normy budownictwa pasywnego legitymując się współczynnikiem przenikania ciepła wynoszącym zaledwie 0,62 W/m2K, zzego przykładem jest drewniano-aluminiowy model HV 450. Tak doskonała izolacja termiczna jest możliwa do osiągnięcia za sprawą klejenia szyby do ramy okiennej na całym jej obwodzie (I-tec Oszklenie), zastosowaniu nowoczesnej pianki termoizolacyjnej (I-tec Insultation) i doskonałym szybom ECLAZ.

Dźwiękoszczelne okna najlepsze na Podkarpaciu

Najlepsze okna na Podkarpaciu wyróżniają się także doskonałą izolację akustyczną. Ten parametr mierzy się w decybelach. Izolacyjność dźwiękowa na poziomie 40 dB jest zazwyczaj wystarczająca, ale niektóre modele Internorm są w stanie zapewnić domownikom ochronę przed hałasem liczoną w 47 dB. Z tego rozwiązania będą szczególnie zadowoleni mieszkańcy budynków położonych przy najbardziej ruchliwych ulicach Rzeszowa, Przemyśla czy Krosna.

Szerokie możliwości designu

Najlepsze okna PCV Internorm dostępna na Podkarpaciu wyróżnia także bardzo interesujący design. Stolarkę okienną można zamawiać w czterech wariantach stylistycznych, spośród których łatwo wybrać okna zarówno do nowoczesnych minimalistycznych, jak i klasycznych pełnych dekoracji wnętrz. Obecność aluminiowych nakładek daje nieograniczone możliwości designu pod względem koloryzacji, ale także realistycznej imitacji drewna czy stali szlachetnej. Okna drewniane są piękne same w sobie, zaś okna wykonane z PCV mogę od strony wewnętrznej znakomicie imitować modrzew, dąb czy orzech.

Bezpieczne okna antywłamaniowe

W oknach na Podkarpaciu od Internorm nie brakuje skutecznych zabezpieczeń antywłamaniowych, dzięki czemu wiele modeli spełnia wyśrubowane normy zgodne z klasą bezpieczeństwa RC2. Za taki stan rzeczy odpowiadają między innymi w pełni ukryte okucia, ryglowanie przy pomocy specjalnych klapek na wszystkie cztery strony ramy okiennej, a także obecność klamek i szyb antywłamaniowych. Te ostatnie nawet po stłuczeniu zachowują integralną strukturę, bo szkło warstwowe utrzymuje się na folii, którą bardzo trudno przeciąć. Intruzi nie mogą dostać się do wnętrza bez użycia bardzo zaawansowanych narzędzi.

Najlepsze okna na Podkarpaciu? Z rzeszowskiego salonu Internorm!

Mieszkańcy Podkarpacia, którzy planują zakup okien w Rzeszowie mogą wspomnianym innowacjom przypatrzeć się z bliska, odwiedzając oddział firmy Internorm. Salon mieszczący się przy ulicy Krakowskiej 12A w pełni zasługuje na miano nowoczesnego showroomu. Odwiedzający go goście mogą natomiast liczyć na profesjonalną poradę, która ułatwi im wybór optymalnych okien najlepszych do wymarzonych domów!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF