Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Kategorie: okna  
Zdjęcie Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Okna wykorzystujące zarówno PCV, jak i aluminium okazują się innowacyjnym rozwiązaniem coraz chętniej stosowanym przez polskich i europejskich klientów, również przez właścicieli domów pasywnych. Do okien tej kategorii zaliczają się Internorm KF 410, które zasługują na podziw ze względu na wyjątkowe właściwości termoizolacyjne oraz możliwość łączenia ich z innymi nowoczesnymi systemami austriackiego producenta.

10 najważniejszych zalet okien Internorm KF 410

 • Seryjne, 3-warstwowe szyby o wysokich właściwościach termoizolacyjnych SOLAR+ bezpośrednio przekładają się na codzienny komfort mieszkania oraz zmniejszone opłaty związane z ogrzewaniem domu. Im mniej chłodu i niskiej temperatury przenika z zewnątrz, tym skuteczniej niwelowana jest konieczność drogiego dogrzewania. Specjalnie zaprojektowane, ale oferowane seryjnie szyby akumulują energię. Doskonałe cechy dla energooszczędnego domu.
 • Idealna kombinacja dwóch trwałych materiałów – PCV oraz aluminium sprawia, że konstrukcja jest nie tylko stabilna i wytrzymała, ale również szczelna.
 • Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii FIX-O-ROUND szyby klejone są po całym obwodzie ramy, a nie tylko punktowo, jak w przypadku standardowych rozwiązań. Oszklenie w KF 410 jest stabilniej osadzone, wydajniej wspiera termoizolację, chroni przed hałasami z zewnątrz i trudniej je wybić.
 • Poczwórna ochrona obejmuje kwestie: temperatury, dźwięku, nasłonecznienia oraz wystawienia na widok przechodniów. Są to ważne właściwości okien Internorm KF 410.
 • Żaluzję lub plisę można bez problemu i dodatkowych prac zamontować wewnątrz okna, pomiędzy szybami.
 • Mechanizm ryglujący jest całkowicie ukryty, co ułatwia utrzymanie okna w czystości oraz utrudnia potencjalne włamanie.
 • Dzięki przynależności do serii HOME PURE okna Internorm można łączyć bez uszczerbku dla stylistyki, pomimo zastosowania innych materiałów (drewno/aluminium, PCV/aluminium).
 • Wykorzystany w modelu profil ma aż 5 komór. W jego wnętrzu znajduje się ciepła pianka termoizolacyjna, niezawierająca związków fluorowodorowych.
 • KF 410 połączysz z innowacyjnym rozwiązaniem I-tec Wentylacja, wykorzystującym ukryty wymiennik ciepła, pozwalający zaoszczędzić nawet do 86% energii względem tradycyjnego wietrzenia pomieszczeń.
 • Certyfikat IFT Rosenheim potwierdza najwyższą jakość pasywnego produktu.

Spotkajmy się w Rzeszowie

Okno KF 410, podobnie jak inne produkty austriackiego producenta, możesz obejrzeć, przetestować i zamówić w partnerskim salonie Internorm w Rzeszowie. Umów się na spotkanie w dogodnym terminie, by porozmawiać z ekspertami od energooszczędnych, niezwykle wytrzymałych okien na lata. Jeżeli interesuje Cię innowacyjne podejście do budownictwa oraz unowocześnienia, które zwiększają komfort mieszkania przy jednoczesnym obniżaniu kosztów – nie zwlekaj!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF