Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Kategorie: okna  
Zdjęcie Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Okna wykorzystujące zarówno PCV, jak i aluminium okazują się innowacyjnym rozwiązaniem coraz chętniej stosowanym przez polskich i europejskich klientów, również przez właścicieli domów pasywnych. Do okien tej kategorii zaliczają się Internorm KF 410, które zasługują na podziw ze względu na wyjątkowe właściwości termoizolacyjne oraz możliwość łączenia ich z innymi nowoczesnymi systemami austriackiego producenta.

10 najważniejszych zalet okien Internorm KF 410

 • Seryjne, 3-warstwowe szyby o wysokich właściwościach termoizolacyjnych SOLAR+ bezpośrednio przekładają się na codzienny komfort mieszkania oraz zmniejszone opłaty związane z ogrzewaniem domu. Im mniej chłodu i niskiej temperatury przenika z zewnątrz, tym skuteczniej niwelowana jest konieczność drogiego dogrzewania. Specjalnie zaprojektowane, ale oferowane seryjnie szyby akumulują energię. Doskonałe cechy dla energooszczędnego domu.
 • Idealna kombinacja dwóch trwałych materiałów – PCV oraz aluminium sprawia, że konstrukcja jest nie tylko stabilna i wytrzymała, ale również szczelna.
 • Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii FIX-O-ROUND szyby klejone są po całym obwodzie ramy, a nie tylko punktowo, jak w przypadku standardowych rozwiązań. Oszklenie w KF 410 jest stabilniej osadzone, wydajniej wspiera termoizolację, chroni przed hałasami z zewnątrz i trudniej je wybić.
 • Poczwórna ochrona obejmuje kwestie: temperatury, dźwięku, nasłonecznienia oraz wystawienia na widok przechodniów. Są to ważne właściwości okien Internorm KF 410.
 • Żaluzję lub plisę można bez problemu i dodatkowych prac zamontować wewnątrz okna, pomiędzy szybami.
 • Mechanizm ryglujący jest całkowicie ukryty, co ułatwia utrzymanie okna w czystości oraz utrudnia potencjalne włamanie.
 • Dzięki przynależności do serii HOME PURE okna Internorm można łączyć bez uszczerbku dla stylistyki, pomimo zastosowania innych materiałów (drewno/aluminium, PCV/aluminium).
 • Wykorzystany w modelu profil ma aż 5 komór. W jego wnętrzu znajduje się ciepła pianka termoizolacyjna, niezawierająca związków fluorowodorowych.
 • KF 410 połączysz z innowacyjnym rozwiązaniem I-tec Wentylacja, wykorzystującym ukryty wymiennik ciepła, pozwalający zaoszczędzić nawet do 86% energii względem tradycyjnego wietrzenia pomieszczeń. Idealny sposób na walkę z wilgocią!
 • Certyfikat IFT Rosenheim potwierdza najwyższą jakość pasywnego produktu.

Spotkajmy się w Rzeszowie

Okno KF 410, podobnie jak inne produkty austriackiego producenta, możesz obejrzeć, przetestować i zamówić w partnerskim salonie Internorm w Rzeszowie. Umów się na spotkanie w dogodnym terminie, by porozmawiać z ekspertami od energooszczędnych, niezwykle wytrzymałych okien na lata. Poznaj cechy okien Internorm KF 410 Jeżeli interesuje Cię innowacyjne podejście do budownictwa oraz unowocześnienia, które zwiększają komfort mieszkania przy jednoczesnym obniżaniu kosztów – nie zwlekaj!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF