Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PVC i drewniano-aluminiowe od Internorm – przegląd nowości

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie Okna PVC i drewniano-aluminiowe od Internorm – przegląd nowości

Innowacyjne okna PCV w Internorm przybierają najróżniejsze kształty i wymiary. Duży wybór wariantów wzorniczych i kolorów pozwala dopasować systemy okienne do każdego domu. Drzwi podnośno-przesuwne i drzwi przesuwne z niskim progiem z pewnością zainteresują miłośników elegancji i nowoczesności. Odkryj nowe systemy zaprojektowane przez Internorm.

Drzwi podnośno-przesuwne z drewna i aluminium – dom bez barier

Stabilność, nowoczesne wzornictwo, efektywność energetyczna i jeszcze więcej światła – tak można opisać aktualne trendy w budownictwie, czyli drzwi podnośno-przesuwne HS 330. Za sprawą niskiego progu zacierają się granice pomiędzy domem a otaczającym światem, jednocześnie dając duży komfort mieszkańcom. Ogromne przeszklenia to nie tylko więcej światła w salonie, ale również poczucie przestrzeni i swobody. Drzwi podnośno-przesuwne łączą w sobie doskonałe parametry termoizolacyjne ze zwiększonym zakresem dostępnego oszklenia. Drzwi podnośno-przesuwne można łączyć ze wszystkimi systemami okien Internorm, a także moskitierami i osłonami przeciwsłonecznymi.

Połączenie drewna i aluminium doskonale chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak śnieg, deszcz i wiatr. Poza odpowiednimi parametrami technicznymi, zapewnia ciekawy design, a bogata gama kolorystyczna pozwala na stworzenie idealnie dopasowanej aranżacji. Drzwi podnośno-przesuwne działają w oparciu o innowacyjny system otwierania, który płynnie unosi skrzydło. Dzięki optymalnie dopasowanym komponentom są niezwykle łatwe w obsłudze i nawet 400-kilogramowe skrzydło możemy wygodnie przesunąć jedną ręką.

Drzwi_przesuwne_KS430_widok_od_wewnątrz granatowa kanapa.jpg

Drzwi przesuwne PCV z niskim progiem, czyli elegancja i nowoczesność

Drzwi przesuwne z niskim progiem KS 430 to przede wszystkim wyjątkowy design. W porównaniu z tradycyjnym rozwiernym wyjściem na taras nie zabierają cennej przestrzeni, a pomieszczenie wydaje się jeszcze bardziej przestronne. Dzięki wąskiej ramie do wnętrza dociera więcej światła słonecznego, jednocześnie uatrakcyjniając wnętrze. Zewnętrzna nakładka aluminiowa oraz próg z włókna szklanego zapewniają dobrą izolacyjność cieplną i stabilność. Drzwi przesuwne stwarząją możliwość zatynkowania ościeżnicy z trzech stron, co pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej nowoczesnego wyglądu. Nawet przy całkowicie zatynkowanej ościeżnicy system oszklenia pozwala na wymianę szyby w przypadku ewentualnych uszkodzeń, choć szybę klasy P4 jest niezwykle trudno nawet zarysować.

nowe okna PCV i drewniano-aluminiowe od Internorm.jpg

Nowoczesne okna do mieszkania i domu

Nowo okno w wersji PCV z nakładką aluminiową, model KF 410 Home Pure, zapewnia najlepszą izolacyjność cieplną i dźwiękową, dzięki czemu w każdym pomieszczeniu możemy cieszyć się komfortem termicznym i błogą ciszą, nawet w wielkim mieście. Okno PCV-aluminiowe KF 410 wyróżnia się cechami, które każdy system okienny powinien mieć – całkowicie ukryte okucia, potrójne uszczelnienie, bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem oraz nowoczesną stylistykę.

Wersja drewniano-aluminiowa – okno HF 410 Home Pure to połączenie trwałości aluminium z pięknem drewna. Dąb, jesion, modrzew czy orzech? Każde drewno można idealnie dopasować do aranżacji pomieszczeń, tworząc ciepły i przytulny klimat.

Rolety ukryte w ścianie – innowacja i bezpieczeństwo

Jedną z nowości w Internorm jest innowacyjny system rolet ukrytych w ścianie budynku. Nie tylko pełnią swoją podstawową funkcję, czyli ochronę przed słońcem, hałasem, deszczem, ale również pozwalają na prywatność i odcięcie się od hałasów miasta. Innowacyjne schowane w murze kasety rolet są niezwykle efektywne, funkcjonalne. System rolet można dowolnie dopasować do każdej grubości muru i budowy fasady.

nowoczesne rolety ukryte w murze budynku.jpg

Poznaj rolety ukryte w ścianie!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF