Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Nowoczesne okna

Kategorie: okna   innowacje   dom inteligentny  
Zdjęcie Nowoczesne okna

Inteligentne domy stają się standardem w nowoczesnym budownictwie. Smart Home to nie jest przyszłość, ale teraźniejszość dla wszystkich miłośników nowoczesnych rozwiązań, pozwalających zaoszczędzić czas, pieniądze, energię oraz zapewniających prawdziwy komfort i bezpieczeństwo domownikom.

Cechy nowoczesnych okien

Nie inaczej jest w przypadku systemów nowoczesnych okien. Firma Internorm opracowała innowacyjne rozwiązania I-tec, zmieniając zwykła przestrzeń mieszkalną w inteligentny dom na miarę naszych czasów. Jakie technologie oferuje Internorm, by zapewnić wygodę domownikom?

I-tec Wentylacja

System I-tec Wentylacja umożliwia wietrzenie pomieszczeń przy minimalnych stratach ciepła. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma konieczności otwierania okien, by cieszyć się w domu zawsze czystym i świeżym powietrzem. I-tec Wentylacja posiada czujnik wilgoci i w razie potrzeby automatycznie uruchamia wentylację, zapobiegając tworzeniu się pleśni w pomieszczeniach, szczególnie tych o dużej wilgotności, takich jak łazienka lub kuchnia. To również doskonała propozycja dla osób cierpiących na alergię w okresie pylenia roślin. Wówczas niechętnie otwierają nowoczesne okna w celu wywietrzenia mieszkania, jednak dzięki I-tec Wentylacji można z łatwością pozbyć się tego problemu. System posiada wbudowany filtr przeciwpyłkowy, dzięki któremu powietrze we wnętrzach nie jest zanieczyszczone ani obciążone pyłkami.

I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie to maksymalna ochrona przed włamaniem oraz doskonała izolacja cieplna i dźwiękowa. Dzięki maksymalnej stabilności okien, możemy poczuć się jeszcze bardziej bezpiecznie i komfortowo w swoim domu. Specjalne oszklenie zabezpiecza szybę przed wyważeniem, a w połączeniu z innymi technologiami, staje się pierwszą, skuteczną linią obrony przed włamywaczami. Szkło izolacyjne i antywłamaniowe jest niezwykle odporne i minimalizuje ryzyko obrażeń odłamkami – po rozbiciu okna przyklejają się do folii, pozostawiając zamknięty otwór. W technologii I-tec Oszklenie, szyba jest dokładnie przymocowana wewnątrz ramy na całym jej obwodzie, a brak szczelin oznacza doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

I-tec Zacienienie

Technologia I-tec Zacienienie została zaprojektowana przez firmę Internorm, zapewniając całoroczną ochronę przeciwsłoneczną przez automatycznie sterowane żaluzje. System nie potrzebuje dodatkowego zasilania, dzięki wykorzystaniu modułu fotowoltaicznego i samoładującego się akumulatora. Tym sposobem jest możliwość optymalnego wykorzystania energii słonecznej, a co za tym idzie – obniżenia kosztów ogrzewania. Technologia I-tec Zacienienie automatycznie rozpoznaje dzień i noc, zamykając lub otwierając żaluzje. Zapobiega również przegrzaniu się lub wychłodzeniu pomieszczeń automatycznie mierząc temperaturę wewnątrz.

I-tec SmartWindow

SmartWindow to inteligentny system sterowania radiowego oferowany przez Internorm. Dzięki dedykowanej aplikacji SmartWindow jest możliwość obsługiwania systemów w technologii I-tec, czyli sterowania wywietrznikami czy osłonami przeciwsłonecznymi. Wystarczy tylko pobrać bezpłatną aplikację SmartWindow na urządzenie mobilne, wyposażone w system Android lub iOS, by wygodnie zarządzać systemami okiennymi. Za pomocą aplikacji jest możliwość między innymi zdalnego podnoszenia lub opuszczania rolet lub ustalenia intensywności pracy wywietrznika.

Czy warto stawiać na nowoczesne okna?

Aby sprawdzić jak w praktyce działają wszystkie innowacyjne technologie Internorm, warto skontaktować się z doradcą, który dobierze optymalne rozwiązania do każdego domu. Dystrybutorem produktów Internorm, takich jak plastikowe okna nowoczesne, nowoczesne okna drewniane czy drzwi wejściowe jest Bemares Rzeszów, oferujący zarówno projekt, montaż produktów, a także usługi serwisowe.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF