Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Salon okien Rzeszów

Zdjęcie Salon okien Rzeszów

Jeżeli mieszkasz w Rzeszowie lub okolicach i planujesz budowę domu, zapraszamy Cię do salonu okien, drzwi i innych produktów firmy Internorm. Bema-Res gwarantuje najwyższą jakość obsługi, konsultacji i realizacji zamówień. Reprezentujemy nowoczesne budownictwo!

Bema-Res w Rzeszowie

Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem austriackiej marki Internorm w regionie Rzeszowszczyzny. Nasz salon znajduje się w Rzeszowie, przy ulicy Krakowskiej 12A. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00 oraz w soboty, między 9.00 a 13.00. Jeżeli wskazane godziny z osobistych względów nie pokrywają się z Twoim wolnym czasem, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 510-026-070 lub mailowo – rzeszow@bemares.pl. Z pewnością wspólnie znajdziemy dogodny dla obu stron termin bezpłatnej konsultacji i prezentacji naszych rozwiązań rynku.

Zaufanie od lat

 • Naszym głównym celem jest dalszy rozwój nowoczesnej firmy w kierunku jak najbardziej kompleksowych usług związanych z produktami dostarczanymi przez najlepszych producentów na rynku.
 • Potwierdzamy wysoką jakość naszej oferty; zamówienia realizujemy terminowo, serwisujemy produkty oraz usługi nawet po upływie okresu gwarancyjnego.
 • Zanim zamówisz produkt, wspólnie z naszymi ekspertami dokonaj odpowiednich pomiarów i konsultacji. Wybierz okna, drzwi i dodatki zgodnie z własnymi oczekiwaniami, gustem i możliwościami technicznymi.
 • W jednym miejscu zamów nie tylko stolarkę okienną, ale również elementy inteligentnego domu, bramę garażową, drzwi, zacienienie zewnętrzne i wewnętrzne.
 • Doradzamy, projektujemy i montujemy w ramach jednego przedsiębiorstwa. Tworzymy zespół wyspecjalizowanych, doświadczonych fachowców.
 • Nasza działalność zdobywa od lat liczne pochwały i wyróżnienia. Cieszymy się z certyfikatów zdobytych m. in. podczas targów.
 • Reprezentujemy austriacką markę Internorm z ponad 80-letnim doświadczeniem na rynku – europejskiego lidera branży okien PCV.
 • Bema-Res to ambasador niemieckiej marki illbruck, znanej między innymi z opracowania innowacyjnego systemu montażu MOWO.

Dlaczego warto

Planujesz budowę domu? Remontujesz biuro lub mieszkanie? Odczuwasz dotkliwe skutki nieszczelnych okien oraz drzwi? Najwyższy czas wybrać energooszczędne systemy okienne, które zapewniają wieloletni komfort i obniżają koszty związane z ogrzewaniem. Im lepsze jakościowo (to znaczy – na wyższym poziomie termoizolacji) okna i drzwi wybierzesz, tym szybciej i więcej zaoszczędzisz. Słyszałeś o nowej fali alternatywnego budownictwa? Odwiedzając nasz salon w Rzeszowie, dowiesz się więcej na temat architektury pasywnej, wykorzystującej naturalną energię w ociepleniu domu.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF