Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PCV – sprawdź najnowocześniejsze rozwiązane w Showroomie w Rzeszowie

Zdjęcie Okna PCV – sprawdź najnowocześniejsze rozwiązane w Showroomie w Rzeszowie

Odwiedzając partnerski salon Internorm w Rzeszowie, masz pewność wyboru pomiędzy najnowocześniejszymi oknami PCV. Jeżeli zastanawiasz się, czy montaż systemów okiennych odgrywa szczególnie istotną dla Twojego domu – cóż, tak i to zasadniczą. Poznaj okna PCV 100% in Austria, które zachwycają innowacyjnym podejściem.

Termoizolacja

Wysiłek technologów Internorm skupia się przede wszystkim na nieustannym rozwoju oryginalnych rozwiązań, które gwarantują najwyższy stopień ochrony przed wilgocią oraz dyskomfortem. Nowoczesne okna PCV dzięki swojej konstrukcji, wypełnieniu oraz materiałom najwyższej jakości mogą skutecznie wpływać na termoizolację budynku. Specjalne, seryjne oszklenie gwarantuje realne oszczędności na ogrzewaniu.

Innowacje

Nowoczesność wymaga nieustannego poszukiwania optymalnych rozwiązań, które nie tylko dostosowują się do bieżących trendów, ale idą o krok dalej – wyprzedzają konkurencję, dając wzór do naśladowania. Ta idea przyświeca marce Internorm od lat; już samo masowe użycie PCV było na swoje czasy bardzo prekursorskie. Charakterystycznym produktem firmy jest obecnie seria I-tec – innowacje, które zmieniają oblicze domu. Generalnie można je podzielić na dwie kategorie – bezkonkurencyjne ulepszenia techniczne (np. I-tec Core) oraz rozwiązania charakterystyczne dla inteligentnych, mobilnych domów (Smart WindowSystem, I-tec Wentylacja, I-tec Zacienienie).

Solidność

Nowoczesne okna PCV mają służyć latami. Jednorazowa inwestycja powinna przekładać się nie tylko na tanią eksploatację, ale również długowieczny efekt. Internorm udziela wieloletnich gwarancji na poszczególne elementy systemów (3, 5 i 10 lat), a także zapewnia, że przez 30 lat jest w stanie naprawić ewentualne wady i uszkodzenia (jeżeli rama nie jest naruszona). Gwarancje są poparte świadomością, że najwyższej jakości materiały i procesy technologiczne przekładają się na najwyższą jakość na rynku.

Bezpieczeństwo

Nowoczesny dom powinien być również niejako twierdzą dla nieproszonych gości, jednak nie dzięki gigantycznym murom czy kratom, ale inteligentnym alarmom i solidnym oknom. Specjalna konstrukcja, grube oszklenie, ukryte okucia i mechanizmy – te wszystkie detale gwarantują nie tylko lepszy wygląd i ocieplenie, ale również wysoką klasę odporności na włamanie.

Obsługa klienta

Partnerski salon Internorm w Rzeszowie to kolejne miejsce na mapie Polski, w którym jesteś mile widziany w celu bezpłatnej konsultacji i prezentacji nowoczesnych okien PCV. Eksperci doradzają w oparciu o konkretne projekty, wytyczne, badania i dane. Merytoryczna rozmowa jest warta więcej niż po prostu przedstawienie oferty. Wspólnie zmieniamy oblicza podkarpackich domów!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF