Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Made in Austria – sprawdź zachodnią jakość okien w salonie w Rzeszowie

Zdjęcie Okna Made in Austria – sprawdź zachodnią jakość okien w salonie w Rzeszowie

Austriacka jakość budzi pozytywne skojarzenia. Faktycznie, w dobie globalizacji, gdy większość produktów przyjeżdża z Dalekiego Wschodu i nie ma zbyt wiele wspólnego z prawdziwie zachodnią jakością, warto zaufać markom, które realnie przykładają wagę do każdego detalu. Jedną z nich jest Internorm. Mieszkasz w Rzeszowie lub okolicach? Znakomicie! Zapraszamy do showroomu okien i drzwi.

Doświadczenie

Internorm to światowa marka działająca na rynku od przeszło 80 lat. Historia rodzinnej firmy zaczęła się od niewielkiego zakładu, powstałego jeszcze przed II Wojną Światową. Lata późniejsze to przekuwanie doświadczeń w produkcję okien. Wreszcie, dynamiczny rozwój poprzez rewolucyjne zastosowanie PCV. Następnie przejęcie rynku plastikowych okien w Austrii, później w całej Europie. Dziś Internorm pełni rolę branżowego lidera, wyznaczając trendy i nie wyrzekając się pierwotnych założeń. Produkty nadal w 100% pochodzą z malowniczego kraju w samym sercu Europy.

Ciepły dom

Podstawowym celem marki jest pomoc w tworzeniu ciepłych domów na lata. Firma posiada świadomość, że wybór energooszczędnych okien i drzwi gwarantuje realne zwiększenie komfortu i zmniejszenie opłat związanych z mieszkaniem. Dlatego każdy kolejny produkt ma być lepszy od poprzedniego, czymś się wyróżniać. Potwierdzają to rozliczne nagrody oraz certyfikaty niezależnych ośrodków badawczych.

Innowacje

Tradycja tradycją, ale doświadczenie jest niewiele warte, gdy brakuje innowacyjnego myślenia. Tymczasem Internorm skupia się na nieustannym rozwoju oryginalnych technologii, zarówno związanych z konkretnym materiałem czy łączeniem, jak również z inteligentnymi, mobilnymi domami. Dziś istnieją bowiem specjalne aplikacje przeznaczone nawet do obsługi okien. Warto wiedzieć, jak je wykorzystać z maksymalną korzyścią.

Gwarancja

Na poszczególne elementy systemów okiennych przydzielane są 3-, 5- i 10-letnie gwarancje. Przez 30 lat masz ponadto zapewnienie, że specjaliści Internorm będą w stanie komercyjnie naprawić każdą nienaruszoną konstrukcję.

Obsługa Klienta

Austriacką markę cechuje kompleksowe podejście do kwestii świadczenia usług i poszerzania wiedzy na temat energooszczędnych rozwiązań. Stąd intensywna działalność w Internecie, ale i tworzenie sieci autoryzowanych, partnerskich punktów w całej Europie. Również w Polsce rośnie liczba salonów, w których możesz porozmawiać o oknach 100% Made in Austria i obejrzeć je nie tylko w katalogu, ale też na żywo przetestować innowacyjne rozwiązania. Jednym z takich miejsc jest nasz salon w Rzeszowie. Skontaktuj się, aby ustalić najwygodniejszy termin. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF