Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Innowacje Internorm – prezentacja w Twoim salonie w Rzeszowie

Zdjęcie Innowacje Internorm – prezentacja w Twoim salonie w Rzeszowie

Marka Internorm od ponad 80 lat bazuje na dwóch filarach – doświadczeniu oraz innowacyjnemu podejściu do technologii. Odwiedzając salon w Rzeszowie, stoisz przed możliwością obejrzenia i przetestowania rozwiązań sygnowanych marką Internorm I-tec – to one sprawiają, że austriackie okna wyznaczają trendy godne kolejnej dekady XXI wieku.

I-tec Ryglowanie

System sprawiający, że wyważenie okna jest dla włamywacza praktycznie niemożliwe. Rozwiązanie stosowane w oknach PCV polega na wykorzystaniu specjalnych klapek, które klinują się w ościeżnicy. Dodatnio wpływa to utrzymywanie okna w czystości, bezpieczeństwo mieszkańców oraz lepsze przeszklenie pomieszczenia.

I-tec Insulation

Proste, ale innowacyjne i skuteczne rozwiązanie. Aby poprawić izolacyjność okien, granulat wtłacza się ciśnieniowo wprost do całego obwodu okna.

I-tec Core

W oknach drewniano-aluminiowych HF 410 postanowiono skorzystać z solidnej, wielowarstwowej konstrukcji, takiej jak w przypadku belek dachowych. Większa nośność, lepsza odporność na działanie pogody, możliwość wyboru kolorów i zwężenie ramy – to tylko najważniejsze z zalet.

I-tec Oszklenie

Zamiast – jak to bywa w standardowych rozwiązaniach – przyklejać szyby punktowo, lepiej zastosować technologię FIX-O-ROUND, która stabilizuje konstrukcję, izoluje energię i hałas, poprawia bezpieczeństwo i wydłuża żywotność okna. Chodzi po prostu o seryjne klejenie po całym obwodzie.

I-tec Zacienienie

Nie trzeba tłumaczyć powodów, dla których każdy z nas odczuwa potrzebę przynajmniej częściowego zasłaniania okien – przed promieniami słonecznymi czy niepożądanym wzrokiem przechodniów. Problem pojawia się w automatyce samego zacienienia. Żeby móc je uregulować na odległość, potrzebny jest prąd. A gdyby tak skorzystać z naturalnych źródeł energii? Ta idea przyświecała twórcom I-tec Zacienienie. System wykorzystuje moduł fotowoltaniczny, który dostarcza energii potrzebnej do opuszczania i podnoszenia rolet, kiedy tylko chcesz.

I-tec Wentylacja

Podobnie każdy zdaje sobie sprawę, jak ważny jest dostęp do świeżego powietrza, które korzystnie wpływa na stan zdrowia i samopoczucia, a przy okazji likwiduje ryzyko rozwoju wilgoci w budynku. Niestety, częste wietrzenie poprzez uchylanie okien jest mało bezpieczne, a przede wszystkim mało wydajne energetycznie. Wystarczy przypomnieć sobie, jak wygląda to zimą, kiedy z długo ogrzewanego pomieszczenia dosłownie w chwilę umyka całe nagromadzone ciepło, a chodziło tylko o krótkie przewietrzenie… Dlatego powstała technologia I-tec Wentylacja, która wykorzystuje wymiennik ciepła ukryty w niewielkim otworze z filtrami. Pozwala zaoszczędzić do 86% energii względem tradycyjnego wietrzenia!

SmartWindow System

Mobilna aplikacja służąca bezprzewodowemu zarządzaniu rozwiązaniami: I-tec Wentylacja oraz I-tec Zacienienie. Dostępna za darmo w sklepach Google Play i App Store. Wprowadza mieszkanie w świat inteligentnych domów – wygodniej i łatwiej, niż myślisz! Przetestuj bezpłatnie z konsultantami w rzeszowskim salonie Internorm. Do zobaczenia!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF