Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

10 – letnia gwarancja na okna

Zdjęcie 10 – letnia gwarancja na okna

Internorm to synonim najwyższej jakości. Nasze okna spełniają kluczową rolę termoizolacji budynków i przyczyniają się do radości z wieloletniego komfortu użytkowania energooszczędnych, solidnych profili wykonanych z PCV, aluminium czy drewna. Jakość potwierdzamy długim okresem gwarancyjnym. Sprawdź, na jakich zasadach funkcjonuje gwarancja w Internorm.

10-letnia gwarancja

 • Powierzchnie: białych profili okiennych i drzwiowych z PCV, wewnętrznych okleinowanych profili okiennych i drzwiowych z PCV, profili okiennych i drzwiowych z aluminium eloksalowanego lub pokrytego farbami proszkowymi będą odporne na przebarwienia i spękania. Gwarancja nie obejmuje ewentualnych zniszczeń tego typu na łączeniach profili.
 • W przypadku okien z drewna i aluminium materiał, pianka termoizolacyjna oraz profile zachowają pełną funkcjonalność, podobnie jak klejenie oraz izolacja połączonych szyb. Warunkiem jest poszanowanie wszystkich wskazówek producenta dotyczących technik montażu i późniejszej konserwacji.
 • Rdza nie wedrze się pomiędzy zespolone szyby.
 • Klejenie szprosów nie ulegnie zniszczeniu.

5-letnia gwarancja

 • Klamki powlekane PCV nie zardzewieją pod warunkiem sprawności mechanicznej.
 • Płyciny drzwiowe nie zmienią koloru i nie popękają. Gwarancja nie obejmuje zmian wywołanych zabrudzeniem powierzchni.

3-letnia gwarancja

 • Profile do rolet i żaluzji wykonane z tworzywa sztucznego lub aluminium eloksalowanego bądź powlekanego proszkowo nie zmienią koloru w nienaturalny sposób oraz nie popękają.
 • Okucia okienne i drzwiowe, pod warunkiem prawidłowej eksploatacji po montażu zgodnym z wytycznymi producenta, zachowają pełnię funkcjonalności.

Przez 30 lat

Internorm gwarantuje, że w ciągu 30 lat od zakupu naprawi na warunkach komercyjnych, według bieżących stawek, każdy produkt ze swojego katalogu. W tym celu nie trzeba korzystać wyłącznie z oryginalnych części, jednak niezbędnym warunkiem jest optymalny stan ramy okna.

Jakość w Rzeszowie

O szczegółowych warunkach montażu porozmawiaj z ekspertem w salonie okien i drzwi w Rzeszowie. Umów się na rozmowę w dogodnym terminie. Gwarancja gwarancją – jeżeli prawidłowo zamontujesz okna i będziesz stosować się do wytycznych producenta, na pewno będą się sprawdzały przez całe lata, chroniąc domowe ciepło i ozdabiając wnętrza pomieszczeń. Chcesz maksymalnej pewności, że montaż przebiegnie zgodnie z zasadami? Przyjmij gwarancję od wykwalifikowanego zespołu montażystów, którzy pomogą w pracach budowlano-remontowych związanych z nowymi oknami.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF