Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Ocena 0
Zdjęcie Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Odczuwasz skutki wilgoci w domu? Masz powody, dla których unikasz częstego wietrzenia? Nie wiesz, jak rozwiązać ten problem? Sprawdź innowację I-tec Wentylacja austriackiej marki Internorm!

Wilgoć

Pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Atakuje bezlitośnie, gwałtownie i sukcesywnie. Rozwija bakterie, niszczy ściany. Brzydko wygląda i obniża komfort. Prowadzi do chorób i zmusza do remontu. Wilgoć. Znienawidzona zapewne przez wszystkich. Skąd się bierze? Najczęściej z nieprawidłowej termoizolacji budynku. Podstawowym problemem może być również brak wentylacji. Jeżeli nie wietrzysz pomieszczeń, zwiększasz ryzyko rozwinięcia w nich wilgoci.

Brak świeżego powietrza

Już powiedzieliśmy sobie – brak świeżego powietrza prowadzi do rozwoju wilgoci. Poza tym niekorzystnie wpływa na naszą formę psychofizyczną. Obniża wydajność, psuje nastrój, zmniejsza możliwości pracy, odpoczynku i zabawy. Nawet sen jest gorszy, gdy brak świeżego powietrza. A do tego rozwijają się choroby, w mieszkaniu panuje zaduch. Perspektywa mało przyjazna, prawda?

Cienie wietrzenia

Wydawałoby się – rozwiązanie jest proste. Skoro potrzebujemy świeżego powietrza, to po prostu jak najczęściej uchylajmy okno. Niestety, sam wiesz, że często jest to niemożliwe. Z kilku względów:

 • Jesteś alergikiem, a z zewnątrz przedostają się pyłki.
 • Niebezpieczeństwem jest uchylać parterowe okno, bo może stanowić zachętę do bezproblemowego włamania.
 • Drogie ogrzewanie domu idzie na marne, gdyż świeże powietrze kosztuje utratę nagromadzonej energii.

I-tec Wentylacja

Innowacja Internorm polega na skonfrontowaniu potrzeb i problemów każdego z nas. W efekcie otrzymujemy wręcz idealny dodatek do nowoczesnych okien pasywnych. I-tec Wentylacja to po prostu niewielki otwór wewnątrz okna, w którym umieszcza się wymiennik ciepła (i ewentualnie dodatkowe filtry, na przykład dla alergików). Zapewnia on oszczędność nawet do 86% względem standardowego wietrzenia poprzez uchylenie okna. Urządzenia nie widać, ponieważ otwór ograniczają z obu stron niemal niewidoczne kratki. Montując to rozwiązanie, wybierasz komfort, bezpieczeństwo, oszczędność. Trzy filary udanego, domowego życia.

Prezentacja SmartWindow System w Rzeszowie

Jeżeli pomysł przypadł Ci do gustu, mamy coś jeszcze. Rozwiązaniem możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej SmartWindow System. Wentyluj pomieszczenie klikając w ekran telefonu – kiedy tylko uznasz za stosowne, bez dodatkowych opłat, z oszczędnością i korzyścią. Zastanawiasz się, jak to wygląda w praktyce? Skontaktuj się z salonem Internorm w Rzeszowie. Umówimy się na bezpłatną prezentacją I-tec Wentylacja i SmartWindow System.

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF